Hakkımda

Gökhan Coşkun

Dijital Pazarlama Uzmanı

Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip bir dijital pazarlama profesyoneliyim. Kariyerim boyunca hem ajans hem de marka tarafında çalıştım. Web sitesi içeriğinden, sosyal medya yönetimine, bütün sosyal medya mecralarındaki her türlü reklam türünden strateji oluşturulmasına kadar birçok farklı küçük işletme ve global firmalarda çeşitli görevler aldım.

Dijitalsapiens.com’da içerik pazarlaması, sosyal medya ve Google Ads reklamları, SEO ve pazarlama stratejileri başta olmak üzere birçok konuda temel seviyede içerik üretiyor ve kariyer yolculuğuna yeni çıkmışlara veya merak edenlere içerik üretiyorum.

Dijital pazarlama kariyerimin henüz başındayken merak ettiklerim hakkında düzgün Türkçe içerik bulamadığım için dijital pazarlamaya İngilizce içerik ve eğitimlerle başladım. Hayat boyu öğrenmeye ve öğrenmenin sonu olmadığına inanan birisi olarak hala öğrenmeye devam ediyorum.

Kariyerimde geldiğim bu noktada, henüz yeni başlayan veya dil bariyerinden dolayı İngilizce kaynaklara erişemeyenler için aynı senaryoyu farklılaştırmak için bu blogu yazıyorum.

Hem burada hem de LinkedIn’de öğrenim ve deneyimlerimi paylaşıyorum.

Gökhan Coskun Dijital Sapiens
Gökhan Coşkun
LinkedIn’de Takip et